Amelia Kinkade „Komunikacja ze zwierzętami” – spotkanie

Spotkanie z Amelią Kinkade odbyło się w księgarni Matras. Okazją do niego była wizyta autorki w Polsce, w celu prowadzenia warsztatów „Komunikacja ze zwierzętami” – wg. tego programu, oraz wydanie przez Wydawnictwo Biały Wiatr jej książki pt. „Język cudów. Naucz się rozmawiać ze zwierzętami” w języku polskim.


Jak twierdzi autorka, porozumiewanie się ze zwierzętami umożliwia stworzenie głębszej relacji z naszymi „futrzastymi” przyjaciółmi i daje szansę na uwolnienie się od bólu i strachu dzięki dostrojeniu się do ich radosnych wibracji. Spotkanie rozpoczęło się od przeczytania modlitwy, którą ułożyła Amelia Kinkade.


Amelia Kinkade jest ekspertem w dziedzinie rozmów ze zwierzętami i wyjaśniania mechanizmu działania tej płynącej prosto z serca relacji. Amelia co roku wykłada w 25-35 miastach: w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie, Anglii, Szkocji, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Austrii, Francji i Republice Południowej Afryki, podczas których słuchaczami są miłośnicy zwierząt z wszelkich dziedzin i specjalności – w tym lekarze i weterynarze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.