21 kwietnia 2016 r. Spotkanie z Amelią Kinkade w Matras Warszawa

Spotkanie z Amelia Kinkade odbyło się w księgarni Matras w Al. Solidarności 113 w Warszawie. Okazją do niego była wizyta autorki w Polsce, w celu prowadzenia warsztatów „Komunikacja ze zwierzętami” – wg. tego programu, oraz wydanie przez Wydawnictwo Biały Wiatr jej książki pt. „Język cudów. Naucz się rozmawiać ze zwierzętami” w języku polskim.
Jak twierdzi autorka, porozumiewanie się ze zwierzętami umożliwia stworzenie głębszej relacji z naszymi „futrzastymi” przyjaciółmi i daje szansę na uwolnienie się od bólu i strachu dzięki dostrojeniu się do ich radosnych wibracji. Spotkanie rozpoczęło się od przeczytania modlitwy, którą ułożyła Amelia Kinkade.
Amelia Kinkade jest ekspertem w dziedzinie rozmów ze zwierzętami i wyjaśniania mechanizmu działania tej płynącej prosto z serca relacji. Amelia co roku wykłada w 25-35 miastach: w Stanach Zjednoczonych, Meksyku, Kanadzie, Anglii, Szkocji, Niemczech, Norwegii, Szwajcarii, Austrii, Francji i Republice Południowej Afryki, podczas których słuchaczami są miłośnicy zwierząt z wszelkich dziedzin i specjalności – w tym lekarze i weterynarze.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *