22 stycznia 2017 r. Dzień Dziadka na Torze Stegny Pan Marek

W naszych głowach narodził się nowy projekt pt. „Pozytywni ludzie”. Postaramy się przedstawić Wam pozytywne osoby, z którymi zetknęliśmy się w naszym życiu i zaprezentować ich sylwetki w dniach obchodów ogólnie przyjętych świąt (Dnia Dziadka, Kobiet, Wielkanocy, Barbórki, Dnia Niepodległości, Światowego Dnia Zwierząt czy też np. Sylwestra) w Polsce.

Dzisiaj jest 22 stycznia czyli Dzień Dziadka – rodzinne, świeckie święto, obchodzone w celu uhonorowania dziadków.
Poznajcie więc Pana Marka rocznik 51 – wspaniałego, pozytywnego, sportowego Dziadka Niny i Jaśka. Do tej pory znaliśmy Go tylko z widzenia, ponieważ od 30 lat jest pracownikiem Toru łyżwiarskiego Stegny w Warszawie, na którym regularnie bywamy.  Jeździ pięknie na łyżwach!
Dzisiaj Pan Marek odrobinę nam o sobie opowiedział, m.in. o tym, że sport zaszczepili mu rodzice kiedy był jeszcze małym chłopcem, wtedy też zaczął jeździć na łyżwach na lodowiskach wylewanych bezpośrednio na warszawskich trawnikach w okolicy dawnego SGPiS  (obecnie SGH). Obecnie, kiedy jeździ na łyżwach w firmowej kurtce z napisem TOR STEGNY, rozmową i opieką pobudza w ludziach optymizm oraz radości życia. Oprócz tego, że nadzoruje nas łyżwiarzy, to uczy zarówno młodszych i starszych kultury jazdy i odpowiedniego zachowania na torze, pozostając przy tym w niezmiernie ciepłych relacjach z użytkownikami toru. Podczas naszej rozmowy wiele osób Go pozdrawiało i uśmiechało się do Niego, a na koniec jazdy serdecznie żegnało. Na koniec obiecał również, że następnym razem z przyjemnością da więcej wskazówek odnośnie poprawienia płynności jazdy, a dokładnie usłyszeliśmy: „przejdziemy na małe lodowisko i postaram się z Was coś wykrzesać”.
Wcześniejszy – wpis!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.