24 marca 2014 r. Program „Tomasz Lis na żywo” w TVP 2

Program „Tomasz Lis na żywo” nadawany jest w TVP 2. W jego dzisiejszym  programie wystąpiła Beata Jałocha – fizjoterapeutka, znana Polakom od czasu, kiedy stała się ofiarą skaczącego z dachu samobójcy, który złamał jej kręgosłup! Pomimo wszystkich problemów, pełnej świadomości skutków tego wypadku, gdyż jest rehabilitantką, Beata jest bardzo pogodną i dzielną dziewczyną!
Dzięki zamieszczonej dzisiaj na fanpage’u Beata Jałochy informacji, o wolnych miejscach wśród publiczności na dzisiejszy program „Tomasz Lis na żywo”, zgodnie z wytycznymi stawiliśmy się godzinę przed programem w bloku F na ul. Woronicza 17 w Warszawie. Na miejscu okazało się, że oprócz Beatu w programie wystąpił Krzysztof Cegielski „Cegła” – polski żużlowiec, który po wypadku na zawodach jeździł przez ostanie lata na wózku inwalidzkim. Obecnie, po 10 latach rehabilitacji zaczął chodzić. Jego przypadek daje nadzieję innym!
W drugiej części gośćmi Tomasza Lisa byli Daniel Olbrychski, który opowiadał co było przyczyną, iż zrezygnował z grania w sztuce teatralnej dla Rosjan. Na ostatnie 10 minut programu, Weronika Marczuk i Ryszard Kalisz i omawiali start w eurowyborach oraz postępowanie Sojuszu Lewicy Demokratycznej w stosunku do zachowania wobec Rosji. W załączeniu link do programu: Tomasz Lis na żywo

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.