Koncert zespołu PECTUS

Grupa Pectus (z łac. oznacza pierś) jest to polski zespół pop-rockowy, utworzony w 2005 roku w Rzeszowie. Obecny skład stanowią: Tomasz Szczepanik –gitara, śpiew, Marek Szczepanik – perkusja, Mateusz Szczepanik – gitara oraz Maciej Szczepanik – gitara.
Najbardziej znane utwory z ich repertuaru to m.in.: „Jedna z pierwszych gwiazd”, „To, co chciałbym Ci dać”, „Jeden moment”, „Oceany”, „Motyle”, a także wakacyjna „Barcelona”.
Pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć na żywo koncert zespołu braci Szczepanik. Śpiewając rozsiewają magiczną pozytywną energię, a w pięknie oświetlonym i genialnie nagłośnionym przez Krzysztofa Polesińskiego kościele kolędy, a szczególnie Kolęda dwóch serc zabrzmiały fantastycznie.

27 grudnia 2014 r. Koncert zespołu PECTUS na Ursynowie w Warszawie. Koncert zespołu PECTUS odbył się w kościele bł. Władysława z Gielniowa przy ul. Przy Bażantarni 3 na Ursynowie w Warszawie. Dzisiejszy koncert pt. BRACIA PATRZCIE JENO… w wykonaniu zespołu PECTUS odbył się cykl Bożonarodzeniowych koncertów na Ursynowie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.