Nocny Kochanek, Kaliber 44 na Dniach Ursynowa

To były dla mnie wyjątkowe Dni Ursynowa 2023.

Pojawił się koncertowy rozkład jazdy.
W piątek wystąpili Criminal Tango, Dixon37, Polska Wersja i Mor W.A., Zespół IRA a na koniec pierwszego dnia T.Love i Muniek
W sobotę uczestniczyłam w koncertach Roxie Węgiel, Kobranocka, Muchy, Nocny Kochanek, Kaliber 44, które przyciągnęły sporą ilość fanów zespołów:

Dni Ursynowa to największa w dzielnicy i jedna z większych imprez plenerowych w stolicy. Koncerty rok rocznie odbywają się pod Kopą Cwila w Parku im. Romana Kozłowskiego przy stacji metra Ursynów. W związku z remontem tzw. Wieloryba pod Kopą Cwila, część kulturalno – sportowa została przeniesiona na teren Olkówek i połączona ze strefą dla najmłodszych wraz małą sceną gdzie zaprezentowali się młodzi artyści.

Dni Ursynowa 2018 zaowocowały dużą ilością spotkań ze znajomymi. Wspólnie wysłuchaliśmy koncertów na dużej scenie. W piątek: CLEO, Afromental, IRA, a w sobotę ABBA (symfonicznie na orkiestrę, band i chór), MESAJAHofficial, Lao Che, Kult.

Ponadto, na imprezie rozstawiono namioty promocyjne, w których można było skorzystać z informacji udzielanych przez przedstawicieli m.in. Ursynoteki, Klubu Honorowych Dawców Krwi, Policji, Straży Miejskiej, organizacji sportowych, Metra, SGGW, ZUS, wojska. Atrakcję stanowiło spotkanie z Maciejem Mazurem – dziennikarzem i mieszkańcem Ursynowa, który podpisywał swoje książki. Były też kiermasze potraw i „królewski ogródek” z napojem bogów. Na koniec podziwialiśmy pokaz sztucznych ogni!
Jak co roku wszystkie atrakcje były za free.

Dni Ursynowa 2016

Dni Ursynowa 2017

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.