8 listopada 2017 r. Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem

Spotkanie z Jurkiem Owsiakiem odbyło się w Empiku Nowy Świat w Warszawie. Okazją do niego było wydanie przez wydawnictwo Znak – książki pt. „Obgadywanie Świata”. W książce tej Jurek Owsiak prezentuje nam swoje nieco inne oblicze – podróżnika i obieżyświata. Jurek, w charakterystyczny dla siebie sposób, opowiedział kilka zabawnych anegdot z podróży, które są rozwinięte w książce. Są tu opisane jego przygody m.in. z Indii, Kambodży, Tunezji  ale również z naszego polskiego podwórka.
Jurek Owsiak to człowiek orkiestra – dziennikarz radiowy i telewizyjny, showman, działacz charytatywny i społeczny. Charyzmatyczny założyciel i prezes Fundacji Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy, która co roku organizuje coroczny Finał WOŚP. Jest również pomysłodawcą i organizatorem Przystanku Woodstock, odbywającego się corocznie w Kostrzynie nad Odrą. Wszystkim nam kojarzy się z człowiekiem w żółtej koszuli, czerwonych spodniach i czerwonych oprawkach od okularów.
Dzisiejsze spotkanie prowadził Tomasz Kasprzyk – znany jako Kasprol z Antyradiowej Kasprologii. Polski muzyk, kompozytor, producent muzyczny, inżynier dźwięku i multiinstrumentalista, a także dziennikarz radiowy i telewizyjny.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *