Restauracja Groole w Warszawie

28.08.2015 r.
Restauracja Groole mieści się na ul. Śniadeckich 8 w Centrum Warszawy. Odwiedziliśmy to miejsce wiele razy. Zamówiliśmy pieczone ziemniaki wymieszane z masłem i serem z nadzieniami:
– śledź w buraczkach,
– pasta z zielonego groszku,
– boczek z kiełbasą,
– ser feta.
Dania ozdobiono koprem i pietruszką.
W lokalu  jest przemiła obsługa, pięknie w nim pachnie pieczonymi ziemniakami i ziołami. Pychotka!

19.06.2015 r.
Groole na ul. Ciołka 11 a, na Woli  w Warszawie.
Jesteśmy absolutnymi wielbicielami pieczonych ziemniaków w Restauracji Groole. Tym razem odwiedziliśmy restaurację na Woli i  zamówiliśmy groole z nadzieniami:
-łosoś z kleksem śmietany,
-szpinak trzy sery,
-kurczak hawajski,
-salami z nutką wina i czarnymi oliwkami,
Bazą były ziemniaki wymieszane z masłem czosnkowym i serem, a ozdobą sałata rukola i kiełki rzodkiewki.
W lokalu na Woli jest przemiła obsługa, pięknie w nim pachnie pieczonymi ziemniakami i ziołami, jest w nim dużo przestrzeni, ma czystą łazienką, jest przyjazny rodzinom z dziećmi.

16.06.2015 r. Zostaliśmy fanami tygodnia w Groole! 🙂
11415564_1158238594201774_1736483004346182870_o 

26.09.2014 r.
Groole ul. Śniadeckich 8 w Centrum  Warszawy.
Na funpage Restauracji Groole pojawiła się informacja: „…To najbardziej ziemniaczana pora roku! Świeżo zebrane ziemniaki mają najwięcej wartości odżywczych. Aromat pieczonego w ognisku kartofla, to jedne z najmilszych wspomnień w roku. Wpadajcie do Grooli na jesienny toast za tegoroczne zbiory”.
Czym prędzej zarezerwowaliśmy stolik i udaliśmy się z grupą znajomych na kolację. Oczekując na zamówienie, skosztowaliśmy piwa z dzbana, Czarnego Kota oraz Czarnego Kota z wiśnią i czekoladą. Bazą do zamówionych przez nas dań były  ziemniaki,  masło, ser, oliwa, a nadzienia każdy wybrał różne, w zależności od gustu i smaku:
– brytyjska fasolka,
– bryndza ze szczypiorkiem,
– śledź w jogurcie greckim,
– pieczarka z jajami,
– kurczak curry,
– łosoś z kleksem śmietany,
– tuńczyk z kukurydzą,
– boczek z kiełbasą.
Spróbowaliśmy także dodatków w postaci sosu tzatziki, rukoli oraz surówki z warzyw.
Jednogłośnie stwierdziliśmy, że wszystkie dania były świeże, smaczne i pachnące.xxx

Nieistniejące już lokale:
-Ursynów Groole Al. KEN 51  w Warszawie (zamknięty od 02/2016 r.)
W nowo otwartej restauracji Groole Al. KEN 51 na Ursynowie w Warszawie, uczciliśmy urodziny naszego dziecka! Wśród zamówionych dodatków do pieczonych ziemniaków znalazły się m.in.: Grooldog, śledź w buraczkach, pasta z zielonego groszku, tuńczyk, łosoś z kleksem śmietany, kurczak hawajski, salami z nutką wina i czarnymi oliwkami. Dania, w zależności od smaku zamawiającego, ozdobiono koprem, pietruszką, dynią lub słonecznikiem. Przemiła obsługa oraz piękny zapach kojarzący się z pieczonymi w ognisku ziemniakami  zachęca do powrotu. Lokal przyjazny  rodzinom z dziećmi.

Mokotów Groole na ul. Willowej 9 (fb) na Mokotowie zamknięty od 05/2016 r.
W dniach  1-3 maja 2015 r. odbyła się Majówka w Groolach w nowym lokalu z ogrodem, w którym można się wyśmienicie zrelaksować. Tego dnia Groolowe chłopaki zagrały  dla gości dużo dobrej muzyki, bowiem utworzyli spontaniczny projekt muzyczny Wiertłem o profil. Zjedliśmy tym razem groole maluchy z salami i oliwkami oraz papryką z imbirem! Bazą były ziemniaki wymieszane z masłem i serem.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *