Veturilo zmiana na Nextbike – rower miejski

Veturilo to jeden z największych systemów rowerów miejskich w Europie. Działa jako alternatywny środek transportu, umożliwiający szybkie poruszanie się po Warszawie. Sezon Veturilo trwa co roku od 1 marca do 30 listopada. Korzystamy z Warszawskich już 9 lat! W 2019 roku rowery zostały wypożyczone ponad 6 milionów razy! Veturilo zmienia się w Nextbike po zimowej przerwie, od 1 marca 2021 roku na stacjach rowerowych pojawiła się nazwa Nextbike. Każdy zarejestrowany w systemie użytkownik, dostał maila z koniecznością wybranie jednej z trzech opcji:
Zamknięcie dotychczasowego konta użytkownika przez wypełnienie formularza i kliknięcie opcji „Zwrot środków”.
Wybranie nowego konta dedykowanego specjalnie dla Warszawskiego Roweru Publicznego, wtedy umowę zawiera się bezpośrednio z m.st. Warszawa, a środki znajdujące się na obecnym koncie użytkownika są przenoszone na nowe.
Przeniesienie konta użytkownika do globalnego konta Nextbike Polska, które jest kompatybilne z 39 systemami Nextbike w Polsce (w tym Veturilo) oraz w 25 krajach na świecie! Ta opcja okazała się najlepszą receptą na nudę!

Dzięki przeniesieniu mego kont do sieci Nextbike Polska, będę mogla skorzystać z rowerów miejskich nie tylko w Warszawie, ale w Grodzisku Mazowieckim, Komornikach, Koninie, Luboniu, Piasecznie, Poznaniu, Szamotułach, Tarnowie, Zielonej Górze, Białymstoku, Ciechanowie, Piotrkowie Trybunalskim, Płocku, Sosnowcu, Tychach, Katowicach, oraz Wrocławiu (gdzie działa Wrocławski Rower Miejski – Nextbike Polska).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.