Katarzyna Kołczewska

Wbrew_sobie_naklejka„Wbrew sobie” to kolejna książka Katarzyny Kołczewskiej, którą udało mi się przeczytać.
Główna bohaterka Ewelina jest rozkapryszoną egoistką i manipulatorką, która w życiu pragnie tylko jednego – dziecka. Nieosiągalne marzenie doprowadza do rozpadu całego, jej cukierkowego i idealnie poukładanego życia. Książka trzymała mnie w napięciu do samego końca. Warto przeczytać.

 

 

 

175317-352x500„Kto, jak nie ja?” Książka przeszyta bólem.
Główna bohaterka – Anna nigdy nie chciała mieć dzieci, nigdy dzieci nie lubiła. Jednak los przewrotnie zdecydował o jej życiu.
Podczas czytania książki, o tej niezwykle poruszającej i szczerej opowieści, droga do pracy mijała w tempie błyskawicznym. Autorka swym stylem pisania wywołuje we mnie niezmiernie mocne uczucia. W książce znajduje się dużo sformułowań medycznych, wywodzących się z wykształcenia autorki.

 

Katarzyna Kołczewska to lekarz z wykształcenia, prywatny przedsiębiorca z wyboru, pisarka z zamiłowania, mentorka, trener biznesu, autorka bloga „Wyższy poziom przedsiębiorczości”, pisarka poczytnych powieści obyczajowych, opowiadań i publikacji prasowych. Jest autorką powieści „Kto jak nie ja?”, „Idealne życie” i „Wbrew sobie”. Książka „Kto, jak nie ja?” otrzymała nagrodę internautów w kategorii „Proza polska” w plebiscycie Najlepsza Książka na Jesień 2013, organizowanym przez serwis Granice.pl
Po  książki tej autorki sięgnęłam  dzięki wskazówkom pracowników i pokaźnym zbiorom książek zgomadzonym w bibliotece – Ursynoteka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *