Katarzyna Kołczewska

Wbrew_sobie_naklejkaWbrew sobie” to kolejna książka Katarzyny Kołczewskiej, którą udało mi się przeczytać.
Główna bohaterka Ewelina jest rozkapryszoną egoistką i manipulatorką, która w życiu pragnie tylko jednego – dziecka. Nieosiągalne marzenie doprowadza do rozpadu całego, jej cukierkowego i idealnie poukładanego życia. Książka trzymała mnie w napięciu do samego końca. Warto przeczytać.

 

 

 

175317-352x500Kto, jak nie ja?” Książka przeszyta bólem.
Główna bohaterka – Anna nigdy nie chciała mieć dzieci, nigdy dzieci nie lubiła. Jednak los przewrotnie zdecydował o jej życiu.
Podczas czytania książki, o tej niezwykle poruszającej i szczerej opowieści, droga do pracy mijała w tempie błyskawicznym. Autorka swym stylem pisania wywołuje we mnie niezmiernie mocne uczucia. W książce znajduje się dużo sformułowań medycznych, wywodzących się z wykształcenia autorki.

 

Katarzyna Kołczewska to lekarz z wykształcenia, prywatny przedsiębiorca z wyboru, pisarka z zamiłowania, mentorka, trener biznesu, autorka bloga „Wyższy poziom przedsiębiorczości”, pisarka poczytnych powieści obyczajowych, opowiadań i publikacji prasowych. Jest autorką powieści „Kto jak nie ja?”, „Idealne życie” i „Wbrew sobie”. Książka „Kto, jak nie ja?” otrzymała nagrodę internautów w kategorii „Proza polska” w plebiscycie Najlepsza Książka na Jesień 2013, organizowanym przez serwis Granice.pl

Po  książki tej autorki, sięgnęłam dzięki wskazówkom pracowników wypożyczelni –Ursynoteka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *