Centrum Sportów Umysłowych

Na Ursynowie mieści się Centrum Sportów Umysłowych im. Włodzimierza Buze. Jest to ogólnodostępna przestrzeń miejska „pod dachem” dla brydża, szachów, gier planszowych oraz spotkań mieszkańców. Ktoś fajnie powiedział, że to taki „Orlik pod dachem”.

Impreza „Magiczny Świat 52 kart” była formą reklamy nowo powstałego miejsca w 2014 r. Centrum Sportów Umysłowych. Wśród atrakcji znalazły się występy iluzjonisty, wystawę gigantycznych budowli karcianych i pokaz sposobów ich tworzenia a także galerię kolekcji jokerów Natalii Sakowskiej (mistrzyni Europy i Świata w brydżu sportowym). 

Była to doskonała okazja do zagrania mini turnieju brydżowego, w szachy oraz w Go, z arcymistrzami tych gier!  Goście obecni na imprezie mogli obejrzeć pokazowe mecze brydżowe na specjalnych stołach z zasłonami, prezentację sprzętu przeznaczonego do turniejów brydżowych: maszyny do powielania kart, pierniczków, pudełek i bidding boxów. 
Imprezę zorganizowała Fundacja na Rzecz WZBS we współpracy z Warszawskim Związkiem Brydża Sportowego. Sponsorami imprezy byli: Sekcja Brydża AZS UW, WZBS, Akademia Brydża.

19.10.2014 r. – start Centrum Sportów Umysłowych

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.