Koncert Viva el Cajon

Koncert zespołu Viva el Cajon odbył się 2 kwietnia 2019 r. w miejscu spotkań mieszkańców na Twardej 1, w centrum Warszawy. Miejsce utworzono w ramach budżetu partycypacyjnego pod nazwą Sąsiedzi, spotkajmy się na Twardej!

Viva el Cajon to grupa pasjonatów bębnów i innych instrumentów perkusyjnych, działająca od 5 lat przy szkole gry na bębnach KLICK&DRUM. Zespół wykonuje swoje wersje afrykańskich, latynoskich i arabskich rytmów etnicznych.Grupa wielokrotnie występowała w większości znanych warszawskich klubów, podczas pikników sąsiedzkich, podczas półmaratonu i maratonu warszawskiego. Aranżacje, które grupa wykonuje to wspólna praca zespołu moderowana przez Kazimierza Klickiego i Karolinę Kwiatkowską.

Dzisiejszy koncert zespołu Viva el Cajon pokazał, że na Twardej 1 mogą odbywać się zarówno zajęcia plastyczne jak i koncerty bębniarskie.

Każdy kto ma jakiś pomysł na działanie skierowane do społeczności lokalnej, może skorzystać z przestrzeń i sprzętu mieszczącego się w siedzibie Centrum Pomocy Społecznej Dzielnicy Śródmieście im. prof. Andrzeja Tymowskiego na ul. Twardej 1 (wejście od Kościoła Wszystkich Świętych, przy pl. Grzybowskim).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.