Święto ulicy Wilczej

Święto ulicy Wilczej to impreza promująca lokale, które mają swoje siedziby właśnie wzdłuż ulicy Wilczej w centrum Warszawy. Takiej ilości czerwonych balonów na całej długości ulicy dawno nie widzieliśmy, a to wszystko z okazji tegorocznego jej święta. Spotkaliśmy dzisiaj wiele świętujących osób, a wśród dwa czerwone kapturki. Promocja ulicy Wilczej to dobry moment do poznania nowopowstałych oraz tych miejsc, które zagościły tu na stałe.


W Święcie ulicy Wilczej udział wzięło wiele zakładów mistrzowskich takich jak fryzjer, fotograf na Wilczej 32, pracownia z nadrukami ORFI na Wilczej 28, ale przede wszystkim większe i mniejsze knajpy, restauracje  m.in. Secado (Marszałkowska 66 i róg Wilczej), NIEZŁE ZIÓŁKO na Kruczej 17 (róg z Wilczą), LENIVIEC na Poznańskiej 7 (wejście od ul. Wilczej), na Cafe w FUNDACJi MAMA na Wilczej 27b, ZNAJOMI ZNAJOMYCH na Wilczej 58a.
Wśród świętujących znalazł się też hostel Warsaw Downtown Hostel na ul Wilczej 33, na jego terenie stara elewacja budynku przybrała niezwykły wygląd, dzięki wielkiej ozdobnej płachcie!

Chwilę oddechu złapaliśmy pijąc pyszną kawę w  PUBie Kwadrat na ul. Poznańskiej 7 lok. 8 (obecnie 8 Dzień Tygodnia), oczywiście z wejściem od ul. Wilczej. Można tu posmakować wyśmienitych ciast i spróbować wielu pysznych napoi w tym piw. Jest też oddzielna sala na bardziej zamkniętą imprezę.

2 thoughts on “Święto ulicy Wilczej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.