Pizza Hut

Pizzę Hut zjedliśmy w małym lokalu, na ul. Belgradzkiej na Ursynowie w Warszawie. Punkt ten nastawiony jest głównie na dostawy do domów, jednak w środku znajduje się kilka miejsc i stoły aby zjeść na miejsu, jest też łazienka dla klientów. Latem można usiąść przed lokalem w nietypowym ogródku, w którym można zjeść pizzę na leżaku.

W ofercie pizzerii znajduje się wiele rodzajów pizzy, a ciasto każdy z klientów może dostosować do własnego gustu smakowego tj. na grubym cieście, bardzo cienkim, ale też z serem umieszczonym w brzegach. Ciasto do pizzy smakuje niczym ciasto domowe, po wypieczeniu jest bardzo delikatne, zdecydowanie różniące się w smaku serwowanym w innych pizzeriach.

Zamówiliśmy pizzę MARGHERITA z serem mozzarella, ziołowym sosem pomidorowym z pieczarkami oraz papryczką Jalapeño, która na brzegach była wypełniona mnóstwem ciągnącego się sera.

Firma Pizza Hut jest jedną z największych sieci restauracyjnych na świecie, działająca od 1958 roku, a w Polsce od 1992 r. Dzisiejsza wizyta w pizzerii była powrotem do przeszłości o 20 lat, bo właśnie wtedy ostatni raz jedliśmy Pizzę Hut. Bardzo nam smakowała. Jeśli nie jedliście, koniecznie spróbujcie!

Cennik pizzy – kliknij!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.