Joga

Joga ma wewnętrzną moc, bowiem stanowi połączenie ruchu i medytacji. Sprawia, że nasz umysł się uspokaja. Wielokrotnie przymierzałam się aby praktykować jogę i nareszcie mi się udało. Robię to od dłuższego czasu regularnie w klubie, w domu, na wyjazdach, czy nawet na dłuższych wakacjach kamperem. Moje ciało jest mi za to wdzięczne.

Międzynarodowy Dzień Jogi Polu Mokotowskim w Warszawie promował i pokazywał jak dużo osób zainteresowanych jest „Jogę na stres”. Imprezę podzielono na strefy: Jogi, Spotkań, Warsztatów, Relaksu, Wystawców. Była też strefa zdrowego jedzenia, która cieszyła się naprawdę dużym zainteresowaniem. Organizatorzy nie zapomnieli o najmłodszych, dla których przygotowana zostanie strefa dziecięca z prowadzonymi przez animatorów zajęciami jogi.

Świetnie zagospodarowana przestrzeń do ćwiczeń, rozmów i paneli dyskusyjnych oraz wiele innych atrakcji, które zagościły tego dnia stworzyły fantastyczną atmosferę na pikniku rodzinnym. Widać było, że ludzie z dużą chęcią i zaangażowaniem korzystali z porad ajurwedyjskich, podawali się relaksacyjnym masażom i ćwiczeniom. Największe wrażenie zrobiła na nas AcroYoga, która jest połączeniem elementów jogi, akrobatyki i masażu tajskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.