Katarzyna Kołczewska – książki

Wbrew_sobie_naklejka

Wbrew sobie” to kolejna książka Katarzyny Kołczewskiej, którą udało mi się przeczytać.
Główna bohaterka Ewelina jest rozkapryszoną egoistką i manipulatorką, która w życiu pragnie tylko jednego – dziecka. Nieosiągalne marzenie doprowadza do rozpadu całego, jej cukierkowego i idealnie poukładanego życia. Książka trzymała mnie w napięciu do samego końca. Warto przeczytać.

175317-352x500

Kto, jak nie ja?” Książka przeszyta bólem.
Główna bohaterka – Anna nigdy nie chciała mieć dzieci, nigdy dzieci nie lubiła. Jednak los przewrotnie zdecydował o jej życiu.
Podczas czytania książki, o tej niezwykle poruszającej i szczerej opowieści, droga do pracy mijała w tempie błyskawicznym. Autorka swym stylem pisania wywołuje we mnie niezmiernie mocne uczucia. W książce znajduje się dużo sformułowań medycznych, wywodzących się z wykształcenia autorki.

Katarzyna Kołczewska to lekarz z wykształcenia, prywatny przedsiębiorca z wyboru, pisarka z zamiłowania, mentorka, trener biznesu, autorka bloga „Wyższy poziom przedsiębiorczości”, pisarka poczytnych powieści obyczajowych, opowiadań i publikacji prasowych. Jest autorką powieści „Kto jak nie ja?”, „Idealne życie” i „Wbrew sobie”. Książka „Kto, jak nie ja?” otrzymała nagrodę internautów w kategorii „Proza polska” w plebiscycie Najlepsza Książka na Jesień 2013, organizowanym przez serwis Granice.pl

Po  książki tej autorki, sięgnęłam dzięki wskazówkom pracowników wypożyczelni –Ursynoteka.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.