CHIŃSKIE Walentynki w Restauracji Bliss Garden w Warszawie

Walentynki to święto zakochanych ❤️

Wśród zamówionych dań oprócz oryginalnej Kaczki po Pekińsku, którą kucharz podawał osobiście znalazły się m.in. Kurczak Curry, Chrupiący kurczak sezamowy, Kurczak Gong Bao, Warzywa Rozmaitości, Wodorosty z czosnkiem, kapusta słodko-kwaśna, a na deser puchary liczi oraz lodów.

Tego dnia restauracja była pięknie udekorowana, dania zostały przygotowane z dużą starannością, a ubrany na biało kucharz stał się atrakcją wieczoru. Na koniec obdarowaliśmy się walentynkowymi prezentami: świeczki, kubeczki, świeczniki, maskotki, był też amorek ❤️.

W Restauracji Bliss Garden mieszczącej się na ul. Twardej 42 w Warszawie zorganizowaliśmy Walentynki 2010 w klimacie chińskim. Umówiliśmy się, że tradycyjnie podczas walentynkowego spotkania, będziemy obdarowywać się walentynkowymi drobiazgami.Każdy z prezentów miał obowiązkowo kosztować 5 zł, musiał być szczelnie zapakowane, ale przede wszystkim musiał być taki, który nam się podobał, bo w wyniku losowania można było na niego trfić. Wszystkie prezenty musiały mieć element walentynkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.