Dzień Dziadka na lodzie Pan Marek – wywiad

W Dzień Dziadka rozmawiam z Panem Markiem – dziadkiem Niny i Jaśka, od 30-tu lat pracownikiem Toru łyżwiarskiego Stegny w Warszawie. Pan Marek jeździ pięknie na łyżwach!

Dzisiaj Pan Marek odrobinę o sobie opowiedział. Sport zaszczepili mu rodzice kiedy był jeszcze małym chłopcem, wtedy też zaczął jeździć na łyżwach na lodowiskach wylewanych bezpośrednio na warszawskich trawnikach w okolicy dawnego SGPiS (obecnie SGH).

Obecnie, kiedy jeździ na łyżwach w firmowej kurtce z napisem TOR STEGNY, to nadzoruje łyżwiarzy – uczy zarówno młodszych i starszych jazdy i odpowiedniego zachowania na torze, pozostając przy tym w niezmiernie ciepłych relacjach z użytkownikami toru.

Podczas naszej rozmowy wiele osób Go pozdrawiało i uśmiechało się do Niego, a na koniec jazdy serdecznie żegnało. Obiecał, że następnym razem z przyjemnością da więcej wskazówek odnośnie poprawienia płynności jazdy, a dokładnie powiedział postaram się z Ciebie coś wykrzesać”.


Seria „Pozytywni ludzie” ma na celu dać nam wszystkim zastrzyk dobrej energii oraz uświadomić, że bez względu na wiek i zainteresowania można stać się inspiracją dla innych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.