8 grudnia 2016 r. Doda i Virgin – spotkanie

Spotkanie z przedstawicielami zespołu Virgin odbyło się w Empiku na ul. Nowy Świat 15/17 w Warszawie. Okazją do spotkania była reaktywacja zespołu. Doda i Tomek Lubert po wielu latach przerwy, połączyli siły co w efekcie finalnym zaowocowało wydaniem czwartej studyjnej płyty pt. „Choni”. Album wyprodukowany przez Universal Music Polska zawiera 11. piosenek. Sześć to utwory premierowe, reszta to hity Virgin, wśród których są „Dżaga”, „2 Bajki”, „Znak pokoju” czy „Mam tylko Ciebie”. Płytę promowała najpierw anglojęzyczna piosenka „Hard Heart”, która spodobała się samemu Slashowi. Doda występowała z nim na scenie gdy charyzmatyczny gitarzysta Guns N’Roses gościł w Polsce ze swoim solowym zespołem – film!. Zespół Virgin nagrał również jej polską wersję, pod tytułem„Niebezpieczna kobieta”. Singiel ten promuje film Patryka Vegi pod tytułem „Pitbull. Niebezpieczne kobiety”.
Virgin to polski zespół pop-rockowy stworzony przez Tomasza Luberta. Działał od  2000 do 2007 roku, a po kilku latach w 2014 roku podjął próbę reaktywacji. Na dobre zaczął działać dopiero w tym roku 2016 ogłaszając premierę nowej płyty.
Obecny skład zespołu stanowią:
– Tomasz Lubert – gitara, instrumenty klawiszowe, loopy,
– Dorota „Doda” Rabczewska – śpiew,
– Piotr „Pniaq” Pniak – perkusja,
– Piotr Olszewski – gitara basowa.
Gospodarzem spotkania był Filip Antonowicz – dziennikarz i prezenter radiowy, ubrany w fioletową koszulkę Fundacji DW#43 – wspierającą Darcy’ego Warda żużlowca po tragicznym wypadku przerwania rdzenia kręgowego.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.