Poławiaczy Pereł – Improv Teatr

„Poławiaczy Pereł” Improv Teatr to założona przez Przemka Buksińskiego grupa improwizacyjna w skład której wchodzą ludzie, którym scena nie jest obca a improwizacja znalazła się w kalendarzu ich zawodowych propozycji artystycznych. Na scenie wystąpiło czterech panów:
Przemysław Buksiński
Michał Łysiak
Łukasz Szampanek Szymanek
Remigiusz Jankowski, który poinformował zgromadzonych, że po czterech latach współpracy z Poławiaczami, postanawia odejść i skupić się na innych wyzwaniach, m.in. jako aktora na deskach Teatru Współczesnego w Warszawie. Do tej pory pełny skład grupy liczył 6 osób, oprócz wyżej wymienionych występują też Mirek Urban i Marcin Wąsowski.
Z uwagi na to, że improwizacyjny wieczór nie jest wyreżyserowany, na oczach widzów „tu i teraz” tworzone się niepowtarzalne scenki. Ich niebezpieczeństwo polega na tym, że mogą zaprowadzić aktorów w nieokreślone zaułki przez co stanowią potężne wyzwanie.
Jest to bardzo trudny sprawdzian dla występującego na scenie artysty. Ocenie widzów poddawany jest każdy gest, kreatywność, wiedza a także błyskotliwość. Panowie byli genialni, śmialiśmy się najgłośniej spośród wszystkich widzów.

W Centrum Zarządzania Światem przy ul. Okrzei 26 w Warszawie mieliśmy ogromną przyjemność uczestniczyć w wieczorze improwizacyjnym

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.