Pyra Bar

Pyra Bar w Poznaniu

Wracamy do Pyra Baru, gdyż jedzenie w tym miejscu jest pyszne. Tym razem zamówiliśmy pyry z pieca.
– Pyry z bzikiem (pyra z pieca, twaróg półtłusty, śmietana, czerwona cebula, szczypiorek, masło),
– Pyry z sosem
Smaczne miejsce odwiedzone podczas wyjazdu – kliknij!


Podczas pobytu w Poznaniu wybraliśmy się grupowo na obiad do Pyra Bar na ul. Strzeleckiej 13. Wśród zamówionych dań wystąpiły: zBoczk, Kurczak Cukinsyn, PyraMiDa Smaku Szare ale jarskie czyli klasyczne poznańskie szare kluchy w towarzystwie duszonej kapusty kiszonej z podsmażoną cebulką.

Pyra Bar w Gdańsku
Podczas pobytu w Gdańsku wybraliśmy się na obiad do Pyra Bar, który znajduje się niedaleko Bramy Wyżynnej. Panuje w nim miła atmosfera, unoszą się piękne zapachy, obsługa jest pozytywnie nastawiona do ludzi i świata pomimo dużego ruchu i panującej wysokiej temperatury. Pyra bar ma pomysłowy wystrój z lampami zrobionymi z durszlaków, czyściutką łazienką, co dla turysty nie jest sprawą obojętną. Zamówiliśmy:
– Wegetariański przysmak (ziemniaczane talarki przysypane wybranym warzywem (seler naciowy, brokuły, groszek i marchewka), spowite aksamitnym sosem zamówione dania:beszamelowym i przyprószone mozzarellą)
– PyraMiDa Smaku (ziemniaczane talarki przysypane groszkiem i marchewką, spowite aksamitnym sosem beszamelowym z kawałkami soczystego kurczaka, przyprószone mozzarellą)
– Frytasy wraz z sosem greckim
Z prostych składników kucharz wyczarował naprawdę smakowite jedzenie. Jeśli będziecie mieli okazję, wypróbujcie koniecznie. Polecam miejsce 😉

2 thoughts on “Pyra Bar

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.