SenatorSki – sklep i sportowa poradnia sprzętu

SenatorSki to serwis i sklep, który prowadzą Karolina i Filip – przemiła para profesjonalistów.

W SenatorSki niczym w poradni, uzyskacie profesjonalne doradztwo w dobraniu odpowiednich nart, desek, rowerów, a także skorzystacie z serwisu i wymiany sprzętu za niewielką opłatą. W serwisie dostępny jest różnorodny asortyment sprzętu narciarskiego, butów, kasków, rowerów, a nawet łyżew. Pomieszczenia z butami narciarskimi podzielone są strefy wiekowe, dla dzieci, młodzieży i dorosłych.

Do SenatorSki trafiłam z polecenia mego przyjaciela (korzystającego z ich usług od lat) gdyż uszkodziłam sobie skistopa w narcie. Po diagnozie w dwóch innych serwisach narciarskich dowiedziałam się, że trzeba wymienić wiązania lub kupić nowe narty. Na miejscu w serwisie Pan Filip zachował się niczym charyzmatyczny Dr House, który w serialu diagnozuje nietypowe choroby, i po obejrzeniu nart – skistop naprawił.

Dawno nie spotkałam tak świetnie przygotowanych fachowców, którzy swą pracę traktują z pasją. Osoby uprawiające sport, marzą o takim miejscu, polecam!


SenatorSki to punktu sprzedaży, wymiany, serwisu nart oraz rowerów, który mieści się na ul. Józefa Szymańskiego 15 w Warszawie. Na miejscu oprócz dobrania sprzętu, można przytulić się do przyjacielskiego psa i napić pysznej herbaty.

3 thoughts on “SenatorSki – sklep i sportowa poradnia sprzętu

  1. Korzystaliśmy z usług sklepu. Zakupiliśmy sprzęt z którego jesteśmy bardzo zadowoleni. Również tam serwisujemy wszystkie nasze sprzęty sportowe. Polecamy gorąco, świetny sprzęt w dobrej cenie, przemili ludzie, przyjaźni zwierzakom

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.