Walentynki na łyżwach

To były kolejne urocze Walentynki na łyżwach, ozdobione pokazami jazdy figurowej Aliny i Jerzyka Świniarskich z MKS Rewia Warszawa, oraz treningiem hokeja, miłosnymi utworami śpiewanymi przez Krystynę Goliasz, kursem pierwszej pomocy Fundacja Prometeusz oraz fotkami z foto budki „Magiczne Wspomnienia”. Na koniec, podobnie jak rok wcześniej zrobiliśmy sobie wspólną fotografię.

Cieszę się, że mam siłę cieszyć się życiem.

Cóż to były za Walentynki 2023, po prostu wspaniałe, ponieważ połączone z aktywnością fizyczną❣️
Lodowisko na Stegnach zaprosiło do wspólnego świętowania, a wśród atrakcji znalazły się:
➡️ MIŁOŚĆ – piękny neon,
➡️ pokaz jazdy figurowej w wykonaniu Aliny i Jerzyka Świniarskich z MKS Rewia Warszawa,
➡️ wartościowy pokaz ratownictwa Fundacji Prometeusz,
➡️ piękna oprawa słowo – muzyczna, mnóstwo czerwonych baloników i pysznej gorącej czekolady,
➡️ na koniec zrobiliśmy sobie wspólną fotografię 📸

Uwielbiam jeździć na łyżwach ale najbardziej na świecie lubię jeździć na łyżwach na lodowisku na torze łyżwiarskim Stegny w Warszawie. Jest jednym z czterech działających sztucznych torów w Polsce. Lodowisko działa nieprzerwanie już od 1980 roku. Służy trenującym na nim zawodnikom, ale także ludziom kochającym ślizganie się na łyżwach. 

➡️Obiekt funkcjonuje w ramach Warszawskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji (WOSiR). Sesje łyżwiarskie na Torze Łyżwiarskim Stegny w weekendy trwają 2 godziny (12-14, 15-17, 18-20), a pomiędzy nimi następuje godzinna przerwa techniczna na czyszczenie lodu.
➡️ Jazda na łyżwach to powszechnie dostępna i doskonała zimowa forma ruchu. Nie wymaga szczególnego planowania, wyjazdów do górskich miejscowości, potrzebne są jedynie chęci. Uczy koordynacji ruchowej, dotlenia organizm i sprawia, że pracują nie tylko nogi ale całe ciało. Dla tych, którym (tak jak mi) dzieciństwo przypadło na czas komuny, jazda na łyżwach sprawia dużą frajdę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.