Maciej Mazur w KEN54 – wykład o Ursynowie

W Klubokawiarni KEN 54 na Ursynowie w Warszawie, licznie zgromadzeni słuchacze wzięli udział w autorskim wykładzie pt. „Wielkie plany i Gucio”, dotyczącym wizji Ursynowa. Prelegentem był Maciej Mazur, dziennikarz związany z TVN, autor bloga ursynow.org.pl oraz książki pt. „Czterdziestolatek. Historie z Ursynowa”.
Wiele rzeczy na Ursynowie nie wyszło tak, jak miało wyjść, ale nic nie wyszło aż tak źle, jak handel. Na papierze powstały gigantyczne galerie handlowe, centra rozrywki i kultury, w plenerze postawiono natomiast kilka kontenerów, parę blaszaków i Gucia. Prywatną inicjatywę ratującą handel„.

Klubokawiarnia Mariusza i Radka to miejsce, w którym przy pysznej kawie, orzeźwiającej lemoniadzie, lub wyjątkowym, rzemieślniczym piwie można w swobodnej atmosferze miło spędzić czas. Po lewej stronie od wejścia znajduje się żółta tablica informacyjna z budowy. Wpisywane są na niej nadchodzące wydarzenia. Zamieszczane są też na fanpage Klubokawiarnia KEN54. Warto być zatem na bieżąco, gdyż w tym miejscu naprawdę dużo się dzieje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.